محل تبلیغات شما

تغییر نسل ها درگذرزمان ،.

جشن تولد"آقا کیان"وسوژه یادگاری" دایی ها وخواهرزاده ها درقاب تصویر"

امشب ،به جشن تولد" کیان" کوچولو ،نوه دختری" ماه بانو"، دعوت شده ایم.کیان کوچولو ،خوش چهره ،شیرین و دوست داشتنی است،حرکات و سکنات ،حرف زدن ها، پرسش هاودرخواست هاودیگر خصوصیاتش ،قابل مقایسه با گفتار،کردارورفتار همسن و سال های خودش نیست و به همین خاطربا شیرین زبانی و"نقش بازی" های بزرگانه اش ،خیلی زود جای خودش را درمیان دلهای اطرافیان ومخاطبانش باز کرده ومی کند.

امشب من و او در کنار دایی هایش ، یک عکس یادگاری گرفتیم باسوژه "دایی ها وخواهرزاده ها در قاب یک تصویر " ؛ سوژه ای  که قبلا از ذهن "مرد قانون" هم گذشته بود؛اودر میان آلبوم عکس های قدیمی، شاهد عکسی بوده که من و مرحوم دایی عباس، در کنار او و"احسان"، خواهر زاده اش دیده می شویم واین یعنی شکار لحظه ها ،یعنی به نوعی، تیزبینی وریزبینی عکاس واین یعنی  یک سوژه ناب ،یعنی جمع دایی ها وخواهرزاده هادر سلسله مراتب نسل هاکه به ندرت در یک جمع خانوادگی دور هم جمع می شوند؛وشاید هم ،چه بسا که سوژه این عکس اتفاقی بوده وچنین فکری هم از ذهن عکاسش،نگذشته باشد .!

بگذریم ،هرچه باشد،عکس جالبی است و من کنجکاو دیدن این عکس شده ام؛وباید در آینده ،گشت و گذاری دوباره وچندباره، در میان آلبوم عکس های قدیمی خانواده های فامیل داشته باشم.

در انتظار سرنوشت خونه پدری ...

از میان خاطره ها...

16آبان،روز تولد "کیان "کوچولو....

ها ,های ,دایی ,عکس ,یک ,هم ,کیان کوچولو ,دایی ها ,ها وخواهرزاده ,این عکس ,وخواهرزاده ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها