محل تبلیغات شما

یک عکس و دنیایی از خاطره ها .

در  پایان مراسم یادبود عجمی بزرگ در مسجد حسینی،فرصت کوتاهی پیش آمدتا درخدمت دوستان داداش غلام از جمله آقای محمد حسن حدادیان و آقای حسین عجمی باشیم  ودراین فاصله، با نوشیدن یک فنجان چای ،به دور دست های خاطره ها سفر کردیم.

صحبت های ما  تازه گل انداخته بود که باید با شروع نماز ،مسجد را ترک می کردیم ؛شاه بیت صحبتمان در جمع ،صحبت از عکسی خاطره انگیز بود  که بنا بگفته و اصرار جناب عجمی، من هم در آن عکس حضور داشته ام .و همین باعث کنجکاوی بیشتر من شده بود و می خواستم هر طور شده ،عکس را ببینم ، قرار شد ایشان برای راستی آزمایی حضور من درعکس ،لطف کنند و عکس را در اولین فرصت برایم  بفرستند و چون به قول خودشان  چندان بااین جنگولک بازی های تلگرام و واتس آپ  آشنا نبوده، خوشبختانه ،امروز این عکس را از طریق جناب پرستار،برای من فرستاده اند که از همین جا از این دوبزرگوار،صمیمانه سپاسگزاری می کنم .

در این عکس  مرحوم محمدرضا دهقان ،،مرحوم حاج غلامرضا عجمی ،مرحوم داداش حسین ، مرحوم داداش غلام در کنار داداش حبیب و آقای حسین عجمی دیده می شوند.

" پارس بانو " با دیدن این عکس ، تعجب کنان می گوید:

"ببین، عکس "احسان" چقدر شبیه عکس داداش غلامت توی این عکسه ،.!

راستی شما چطور فکر می کنید.؟

آیا من هم در این عکس حضور دارم یا خیر؟!

در انتظار سرنوشت خونه پدری ...

از میان خاطره ها...

16آبان،روز تولد "کیان "کوچولو....

عکس ,داداش ,، ,ها ,خاطره ,عجمی ,خاطره ها ,این عکس ,حسین عجمی ,آقای حسین ,عکس حضور

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cafe98 music portal مینیمالهای شبانه من